fbpx

Společnost Truhlářství Karásek

Truhlářství Karásek je zakázkové truhlářství, které splní všechny Vaše požadavky. Zabýváme se výrobou masivních schodišť, obkladů na betonová schodiště, zábradlí, galerií, masivního nábytku a jiných výrobků z masivu. Dle Vašeho přání jsme schopni dřevěné výrobky nakombinovat z různých druhů materiálů.

Díky více jak 25letým zkušenostem a inovativnímu přístupu jsme špičkou v oboru. Vyrábíme schodiště prostřednictvím moderních technologií a snažíme se tak stále zvyšovat kvalitu našich výrobků, jež lze vidět po celé České republice. Nemalá část portfolia putuje do zahraničí, a to do Rakouska a na Slovensko.

Naším posláním je pomoci Vám uskutečnit Váš sen o jedinečném pocitu pohodlí, jistoty a estetické hodnoty.

Naší vizí je být špičkou v oboru a zpříjemnit Vám život krok za krokem.

Jedinečnou hodnotou společnosti jsou naši zákazníci, zaměstnanci a partneři, kteří jsou klíčem Truhlářství Karásek. Neméně velký důraz klademe na kvalitu zpracování a permanentní zlepšování procesů výroby.

Historie společnosti

1992-2000

Základní kámen společnosti položil roku 1992 majitel Ladislav Karásek, který z chátrajícího objektu postavil malou dílnu, kde vyráběl dřevěné výrobky.

Společnost zaměstnává prvního zaměstnance a specializuje se na výrobu dřevěných schodišť. Investuje do strojního zařízení a firemní infrastruktury.

Zahajuje výstavbu budov pro dřevozpracující činnost a sklad materiálu, investuje tak do výrobních hal o rozloze cca 700 m2.

2003-2010

Investice do venkovního zastřešeného skladu materiálu sloužícího pro uskladnění čerstvě nařezaného řeziva.

Ke zkvalitnění a urychlení výroby společnost investuje do nákupu nových dřevoobráběcích strojů (čtyřstranná frézka, širokopásová bruska aj.) a nástrojů ke zdokonalování výroby.

Investice do centrálního odsávání dřevěných pilin a jejich následná automatická distribuce do nově pořízeného briketovacího stroje.

2010-2015

Vybudování oddělení pro projektové řízení a administrativní úkony, investice do nákupu softwarového vybavení a elektroniky pro efektivnější a produktivnější výrobu samonosných schodišť.

Nákup dřevěného materiálu, rozšiřování výroby, významná expanze na zahraniční trhy – do Rakouska a na Slovensko, inovace strojových zařízení.

2015-2020

Investice do dlouhodobého majetku, zřízení místnosti pro realizaci točených schodišť, skladu pro polotvary a výrobního materiál.

Inovace prostorů pro povrchovou úpravu materiálů – investice do centrálního odsávání chemických látek a zařízení pro nástřik povrchové úpravy.

Modernizace strojního zařízení, inovace produktů, zařazení výrobků s využitím led technologií a epoxidované pryskyřice.